Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Nezapomenutelný tábor II.

1. června 2013 v 14:37 | Anko-san |  Horory

Chodila jsem jako tělo bez duše. Jakmile jsme odcházeli pro pomoc přes vysokou trávu, tak jsme našli kus paže, po chvíli jsem uslyšela křik, byl dlouhý nepřerušovaný a vysoký. Běžela jsem za ním spolu s Lukasem a našli jsme zbytek těla, ale beze hlavy, tentokrát bylo tělo rozřezané na jednotlivé části noha po koleno, zbytek nohy, tělo rozpůlené vejpůl a druhá ruka. S otevřenou pusou jsem zírala na kaluž krve ve které bylo tělo poházené, jako rozsypaný nákup ,,Pane bože kde je hlava??" A po chvíli mi přišla i když nechtěně odpověď, podle přerušovaných výkřiků jsem poznala Sue a podle předpokladů našla hlavu. ,,Znovu dívka" zašeptala jsem roztřeseným hlasem. Tentokrát ovšem Víbí.
Její blond dlouhé vlasy měla neupravené, zelené oči zavřené a ústa pootevřená.
Již druhé tělo a druhá kamarádka, tentokrát se mi vrhly slzy do očí. Naposledy jsem brečela na pohřbu matky. Nechtěla jsem to už znovu zažít, slané nezadržitelné slzy. Řítily se jako vodopád nemohla jsem tomu nijak zabránit.
Odejít? je možné, že to chytne někoho při cestě, ale zůstat? to byla sebevražda. ,,Musíme pryč" Nakonec řekla Gita. Šli jsme, nebyla jiná možnost.
Jakmile jsme museli jít podél lesa, tak jsem si uvědomila...
,,Tady není Vedoucí" Zašeptala jsem skoro neslyšně a přitom jsem se zastavila. Byla jsem zamyšlená a tak jsem zůstala jako poslední, uvědomila jsem si, že vedoucí má stejně hubenou postavu jako člověk který vcházel na začátku tábora směrem k lesu.
Pak jsem se probudila z mých myšlenek a uvědomila jsem si že jsem sama. Uslyšela jsem šust trávy a tak jsem se ponořila do temného stínu lesa. Po chvíli jsem uviděla Zyxela(našeho vedoucího),který táhl s kudlou u krku Sáru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama