Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Nezapomenutelný tábor III. Konec

1. června 2013 v 14:38 | Anko-san |  Horory

Hnědé vlasy měla neupravené, v očích vyděšený výraz, přes pusu ruku Zyxela, tělo a nohy táhla bezmocně za sebou. Zatímco Zyxel měl své blond vlasy krásně učesané, zelené oči rozzářené se zvláštní jiskřičkou a nadšený úsměv. Přímo se díval na trčící větev ke které si také razil cestu skrz vysokou trávu. Najednou jsem si všimla, že Sára má ještě pod kudlou u krku ovázané silné lano, které táhne za sebou. ,,Chce jí oběsit?" zašeptala jsem si nechápavě pro sebe.
Když jsem se chystala vstát a zabránit mu v tom, tak mě někdo pevným stiskem uchopil za pravé bolavé rameno a přitom mi zakryl ústa dlaní. Málem jsem vykřikla, i když zpoza ruky, ale ten stisk jsem poznala, byl to totiž Luk. Prudce jsem se mu vyškubla a přitom jsem se mu zadívala do jeho krásných studánkovitých očí. ,,Proč?"zašeptala jsem z posledních sil mé vůle beze slz ale moc dlouho jsem to nevydržela a slzy se znovu rvaly ven.
On pouze položil ukazováček na ústa i když jsem rozpoznala slzu stékající po tváři. Chytil mě za zápěstí a zrovna na místo kde mě držel spadla kapka deště.
Zyxel Sáru dotáhl až ke stromu. Bylo vidět, že déšť překazil alespoň polovičně překazil jeho plány, ale oči měli výraz nebojácný a bylo vidět, že za každou cenu chce dosáhnout toho co chtěl vykonat. Zavázal Sáře ústa šátkem aby nekřičela, vysadil ji na vysoký pařez, který byl odhadem půl metru od větve kterou si vyhlédl. Lano jí utáhl kolem krku a druhý konec přehodil dvakrát přes větev.
Lukas mi dal druhou ruku před ubrečené oči a schoval mě do medvědího obětí. Uslyšela jsem pouze tření provazu o kůru stromu a krátké, ale příšerné zachrčení Sáry.
Nedokázala jsem jen tak být u vraždy kamarádky a nic neudělat a tak jsem po slepu našmátrala kámen, vyškubla jsem se z obětí a akorát jsem zahlédla vyděšený výraz Luka.
V rychlosti jsem zamířila na Zyxela a hodila jsem. Trefila jsem se do břicha. Svalil se na zem a přitom pustil lano se Sářiným tělem, které padlo na zem jako hadrová panenka.
Zyxel se pokusil postavit, ale Luk stačil vyběhnout proti a udeřit ho pěstí, čímž ho definitivně omráčil. Ihned jsem doběhla k bezvládnému tělu Sáry.,,Sáro?" zakoktala jsem potichu a přitom jsem s tělem zakymácela, ale bez známky života.
Už toho ny mě bylo moc a tak si pouze pamatuji že jsem spadla na zem.
Ráno, když jsem se probudila seděl na mojí posteli táta s ustaraným výrazem. Nějak jsem zapomněla co se stalo a tak mi chvilku trvalo než jsem si to uvědomila.,,No"začal nervózně ,,Erika, Víbý, Sára a ten včerejší tábor..."dále už nemluvil, ani nemusel.

Tak snad se vám to líbilo :))) Tuto povídku jsem napsala asi před rokem a půl:))))) Od té doby se moje povídky trošku změnily ale tuhle pořád považuju za svůj nejlepší horor:))))
Tak pa lidi :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama