Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Osudy, které se navzájem kříží(Gaara) II.

5. června 2013 v 17:27 | Anko-san |  Yaoi trojka
Tak jo druhej díl:))))


"Yaoi ou yes!" Jenom ten název byl divnej, ale to co jsem viděl vevnitř knížky mě úplně dorazilo....Neustále tam byli na obrázcích nahý chlapi a na některejch to spolu i dělali(spíš skoro na všech...).
,,Dej to sem!!!" Sebral mi knížku z ruky právě červenající se blonďák a rychle s ní odběhl do kuchyně.
Celou dobu mi hlavou lítaly podivný myšlenky, dokud tedy nepřišel Naruto...
,,Naruto?" oslovil jsem ho opatrně.
,,Hmmmm, co chceš?" Řekl stále ještě trošku červenej.
,,Mno....víš....co....kdybychom to vyzkoušeli?" Naruto najednou zbystřil a dokonce i zvedl pohled od jeho rámenu. ,,Abych řekl pravdu, taky jsem to chtěl vždycky vyzkoušet." Řekl nesměle a obrátil se na Kibu ,,Mňam mňam....cože to chcete vyzkoušet?" Naruto na vysvětlenou pouze zvedl knížku. ,,Ehm...uznávám, že by to nebyla zas tak špatná zkušenost." Řekl a já už věděl, že je rozhodnuto.
Nikdo se ani nepohnul, a tak jsem si řek, někdo prostě musí začít. Pomalu jsem si sednul na postel a čekal, kdo zareaguje.Bez ostýchání přistoupil Naruto a nechal mě abych ho svlékl. Potom přistoupil už polosvlečený Kiba a oba dva se nade mě naklonili.
Naruto mě olízl od brady až ke spánku, zatímco Kiba mě už skoro svlékl.
Zavřel jsem oči, abych lépe vnímal jejich opatrné dotyky. Jeden z nich mi rukou sjížděl od obličeje až po penis, zatímco doteky druhého zmizeli.
Otevřel jsem oči, protože jsem už necítil, že by na mě kdokoliv sahal. Uviděl jsem, jak tam ležím bezbranně svlečený na Narutově posteli, zatímco ti dva nade mnou stáli s miskou rámenu.
Na břicho mi dopadla kapka horké vody a já cítil, jak se mi všechny svaly na chvilku napjaly.
Hodnou chvilku si mě kluci jen tak zdobili a poté konečně začali. Docela jsem si připadal jako jídelní stůl, když mě oba hladově olizovali, ale ve skutečnosti se mi to líbilo.
Kiba si nejednou odsedl a vytáhl cigaretu, zapálil si je a pokynul Narutovy. Ten mě vzal kolem pasu a otočil na břicho. Jemně mě hladil po zádech a potom se mi až moc starostlivě začal starat o hýždě. Párkrát se mi do nich zakousnul, ale jinak mi je celou dobu starostlivě masíroval, dokud jsem se úplně neuvolnil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama