Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Osudy, které se navzájem kříží(Naruto)

6. června 2013 v 17:46 | Anko-san |  Yaoi
Ahoj
Tak a je to tady:DDD

,,Mňam mňam mňam..." říkal jsem si, když jsem dojídal už asi pátou misku rámenu.
,,Tak Naruto...dneska končíme, tak zaplať" Podíval se na mě vedoucí s napřaženou rukou. Z donucení jsem vytáhl svojí peněženku ve tvaru žáby a dal muži poslední peníze, které v ní byli. Pak už jsem jen sklesle odcházel domů.
Byl jsem asi v nejzašlejší ulici celé Konohy, když jsem uviděl až moc dobře známou tvář........Sasuke!
Stál tam ve stínu obrovské budovy s rozepnutou košilí a očima upřenýma jenom na mně.
,,S-sas-uk-e" Vykoktal jsem ze sebe a slzy se mi koulely po tvářích jedna za druhou. Kdyby teď Sasuke chtěl, tak mě může v pohodě zabít, ale on.........to neudělal.
Sasu mě chytil za ruku, přičemž nevystoupil ze stínu a vedl mě do temné uličky.
Když jsme byli na konci slepé uličky, tak mi začal rozepínat bundu a já nedokázal odporovat. Vršek jsem měl hned dole a teď mi začal rozepínat kalhoty, nebránil jsem se a když byli i ty dole, tak jsem ho začal pomelu svlékat i já.
Nakonec jsme proti sobě stáli úplně nazí, s pohledy upřenými do očí toho druhého, dokud se Sasuke konečně nepohnul.
Napřál paže a svým dokonale svalnatým tělem mě přimáčkl na ledovou zeď domu. Tělem mi nejprve projel pocit chladu, ale ihned v zápětí pocit tepla, neuvěřitelného tepla, které sálalo ze Sasukeho, který na mně byl doslova přilepený. Objal mě kolem krku a začal mě krásně líbat a mě ovládl pocit nedokonalosti.
Přisál se mi ke krku a vydržel tak snad třicet sekund, a potom to začalo...
Klekl si na kolena a opatrně si vložil můj penis do úst. Jazykem mi přejížděl po penisu a různě si s ním pohrával. Párkrát mi ho i stiskl mezi zuby a já cítil, jak mi přeběhl mráz po zádech. Pak už jsem to nemohl vydržet a udělal jsem se mu do pusy...a on bez jakýchkoliv poznámek polykal.
Sasu byl zase na nohou, ale hned v zápětí mě stlačil na zem a já spočinul před jeho penisem, který byl o dost větší než ten můj.
Přestal jsem myslet nad tím, že utekl z Konohy kvůli pomstě, a ž jsem ho vždy bral spíše jako nejlepšího přítele.
Začal jsem mu ho kouřit a k mému překvapení jsem cítil, jak se mu napínají všechny svaly v těle a jak se mu jeho penis topoří. Když jsme pak cítil, že je to dlouhý a že mě to až tak v mém podání nevzrušuje, tak jsem si stoupnul, ale nevydržel jsem jen tak v klidu dlouho...už jen kvůli Sasukeho nadrženosti. Přirazil mě tváří ke chladné zdi a celým tělem se ke mně přitiskl. Rukama mi přejel až ke tříslům a přejížděl mi přes ně tak jemně, že bych byl přísahal, že mi přes ně přejíždí pouhým peříčkem.
Mezi tím jsem už mezi půlkama ucítil něco...
Sasu se začal až moc hrubě přirážet a mě to byl docela dost nepříjemný, ale po chvilce mě to přešlo. A nejspíše to bylo protože jsem si řekl, že jsem s ním, s člověkem, kterého tak moc miluju. Když jsem si uvědomil svoji myšlenku, tak bych si dal nejraději facku, ale Sasuke mi k tomu nedal příležitost....
Sasuke do mě začal vnikat podruhé, ale mnohem pomaleji a bez jakéhokoli náznaku hrubosti. Skousávání rtu už mi ale tentokrát nepomohlo. Silně jsem zasténal, když se Sasu znovu přirazil. Po tomto....skoro až výkřiku se Sasuke trochu zarazil, ale ihned vzápětí pokračoval ve své dosavadní činnosti a já už se nepokoušel zakrývat své sténání, nýbrž naopak. Pokaždé, když se Sasu přirazil, tak ze mě vyšlo slabé zasténání.

Když bylo po všem, tak jsem ležel na studené zemi a jediné, co mě zahřívalo bylo tělo Sasukeho, který mě měl pevně v náručí.
Leželi jsme ve vzájemném obětí dlouho, když v tom se Sasu jen tak zvedl, oblékl se, krásně se na mně usmál a s poslední větou a stejně posledním polibkem.....odešel.

Tu větu si budu pamatovat nadosmrti. Tón, kterým to řekl, jeho výraz a hlavně jeho slova...
,,Miluji tě.......a jenom doufám, že naše společné příště nebude na bitevním poli.....sbohem Naru"

Tááááááák a je to :)))) snad se vám to líbilo:))))
Je to sice jednodílovka, ale zase je dlouhá:) tak se mějte:)))
PS. Aku zeptej se na to přespání a Nes ty taky! :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alisa44 alisa44 | Web | 6. června 2013 v 18:48 | Reagovat

úžasný,asi přestanu psát yaoi páč na tebe nemám ;)
A na to přespání se snad zeptám... XD

2 anko-san anko-san | 6. června 2013 v 18:53 | Reagovat

[1]: tak na to ani nemysli!!!!!
Co bych pak dělala???(to může znít divně:D) tvoje yaoi mě hrozně baví....narozdíl od toho mího......ta moje "yaoi"(pokud se tomu tak dá úbec říkat...)je hrozně divný a nudný:(((((
tvoje jeprostě nej:)))

3 sifikilian sifikilian | 8. června 2013 v 21:28 | Reagovat

krutýýýýý, božíííííí, suprovíííííí :D
to jsou moje pocity :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama