Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Úprch I.

4. června 2013 v 20:20 | Anko-san |  Horory
Ahoj :))) tahle povídka je hodně nespisovná, v určitejch dílech je i pár nadávek....prostě....nechtělo se mi to upravovatO:) ale na to zvyknete, pokud sem budete chodit:))))) Tak snad se bude líbit, i když bych se nedivila, kdyby ne :))))


Bylo pár dnů do velikonoc a tak jsem s mamkou jela do krámu. Asi v druhém obchodě jsem si koupila vážně dobrý boty,ale mamka chtěla ještě šaty nebo sukni a tak jsme museli dál.
Už mě vážně nebavilo opakovat,,dobrý mami" nebo ,tak to ani náhodou" a tak jsem si radši šla prohlížet náušnice.
Po chvíli jsem uslyšela výkřiky, které vycházeli z hlavní, dlouhé chodby. Chvilkově mnou proběhl strach, ale po chvíli před sklem proběhl rotvajler a já jsem se pousmála, stejně jako obě dvě holky, které stáli vedle mě u stojanu.
Zanedlouho se ozval ohlušující výstřel a něco spadlo na zem jako pytel cementu. Úsměv se vytratil ze všech tváří které jsem zahlédla.
Před vchodem do obchodu se objevila vysoká, hubená, bledá žena a za ní přijel muž na vozíku. Vyhublá žena namířila zbraň na prodavačku, potom se na holohlavého muže na vozíku a ten pokynul hlavou. Ta žena zmáčkla spoušť ,,to ne" zašeptala jsem, když kulka trefila ženu do hrudníku, oči se jí zalili krví a potom pouze padla na kolena a poté stejně padla na zem.
V tom vykročila mamka z kabinky a řekla ,,tak jak mi to sluší?" a otočkou předvedla sebe a krátké bílé šaty. Všichni se na ni otočili, protože v úplném tichu byla jediná co si dovolila promluvit a taky kvůli tomu zaplatila až moc vysokou daň. Ozval se zvuk nábojníku, ale v máminých očích byla pouze hrdost a ani kapička strachu. Poté nastal výstřel a bílé šaty se stávali rudými. ,,Mami... to ne" doběhla jsem k jejímu tělu a stihla poslední dech v jejím životě. Středně dlouhé hnědé vlasy měla naoko upravené, hnědé oči měla rozevřené a místo bělma měla červenou a z úst jí tekla nelítostně krev.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama