Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Úprch II.

4. června 2013 v 20:20 | Anko-san |  Horory

Ozval se hlas podpatků ťukajících o naleštěné parkety, něco nebo spíše někdo mi pevně stiskl pravou ruku a prudce mě otočil. Asi z pěti centimetrů se mi do očí dívala žena, která před chvilkou zastřelila člena mé rodiny a to dokonce mámu.
Můj vztek převyšoval můj strach a navíc mě velice rozčilovali, až hnusně modré oči. Nechtěla jsem, ale dala jsem jí facku a měla jsem chuť i pokračovat, ale červený otisk ruky na její tváři mě zaujal tak, že zastavila a nejméně deset sekund jsem pozorovala, jak se flek ztrácí z její tváře.
Žena byla viditelně překvapená, ale potom mě chytila za paži a vedla mě napříč obchodem, cestou ještě zachytila jednu z dívek stojící u stojanu s náušnicemi.
Pokusila jsem se jí vytrhnout, ale její stisk akorát přitvrdil.
Když jsme opustili krám, tak se žena prudce zastavila u muže na vozíku. ,,Dnes máme štěstí" řekl muž a usmál se jak bych řekla ďábelským úšklebkem, na to ale žena pozvedla pouze mírně pravý koutek úst a v očích jí zableskla nenávistná jiskřička.
Vlekla nás jako psy dlouhou chodbou okolo všech těch vyděšených pohledů obchodníků, ochranky a ostatních lidí. Zahlédla jsem jak z jednoho krámku vychází muž, který měl v náručí asi šesti letou holčičku, která dýchala, ale jinak se nahýbala.
Pořád jsem pozorovala výrazy nečinně přihlížejících lidí. Uviděla jsem tří letého kluka, kterému stékala velikánská slza po tváři, měl jednu nohavici kalhot celou od krve a když jse se zadívala lépe všimla jsem si, že v noze má zeražené ostří nože, které procházelo celou nohou. Chlapec ovšem nevydal ani hlásku možná strachem, nebo byl nejspíš nejsilnějším dítětem, které jsem do té doby viděla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama