Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Úprch III.

4. června 2013 v 20:20 | Anko-san |  Horory

Potom jsem také zahlédla skupinku lidí, kteří se nakláněli k něčemu ležcímu na zemi, ale z jiného úhlu jsem viděla asi pětadvacetiletou ženu, jak právě ztrácí naději o svém životě.
Konečně jsem se dokázala postavit na nohy, takže mě ta žena nevláčela jen tak po zemi.
Když jsem se otočila po směru, tak jsem uviděla mrtvého muže, nejprve jsem nevěděla proč zemřel, ale potom jsem si všimla, že má úplně špatně otočenou hlavu. Ano měl zlomený vaz.
Ta hnusná bělovlasá ženská přes něj normálně přešla, nevěnovala mu žádnou pozornost, jakoby to byl povalující se odpadek.
Vyšli jsme ven, kde nás dali do jedné z obrněných, černých dodávek.
Byla jsem tam já, dívka, kterou vzali společně se mnou, asi 15ti letá holka, v koutě byla vystrašená, asi 8letá holčička a 12letá holka, která mlátila do každé stěny auta, což bylo k ničemu.
Auto se prudce rozjelo a s námi všemi to prudce trhlo. Ta dvanácti letá holka stála u dveří, které zabouchli hned jak jsme vyjížděli. Ozval se zvuk, jako když se odemkne auto, ale místo pouhého odemknutí se také otevřeli dveře. 12ti letá holka se nestihla ničeho chytit, takže vypadla z auta a kutálela se až do chvíle, než jí přejela dodávka jedoucí za námi.
Všichni jsme byli otřesený, vystrašený a ke všemu, zůstaly dveře otevřené po zbytek cesty.
Auto pomalu zpomalovalo a z toho jsem usoudila, že sjíždíme z dálnice, ale místo normální plynulé zatáčky auto prudce zabočilo, přičemž se 8letá holčička sklouzala po zadku k otevřeným dveřím.
Zamlklá 15letá dívka po ní ale skočila a přitom zakřičela ,,Emili nééé" naštěstí ji chytila za nohu, ale Emiliiny nohy vyčuhovaly z auta, obě dívky začaly klouzat směrem ven a pokud opravdu vypadnou, čekají na ně pouze pneumatiky dodávky jedoucí za námi. Na poslední chvíli jsem chytila pravou nohu patnáctileté dívky a s velkou námahou vytáhla obě holky zpět do bezpečí (Nebo alespoň jsem si to tehdy myslela).
,,Alííí" zakřičela malá holčička.
,,Emili to je dobře, že jsi v pořádku, tolik jsem se o tebe bála!" A potom se ta dívka otočila a mě.
,,Děkuju, ani nevíš co jsi pro mě udělala" a potom mi podala ruku...
,,Emmm jmenuju se Alis Mousrová a tohle je moje sestřička Emili" Přijala jsem její gesto a oplatila ho...
,,Já se jmenuji Anie Wailová a věř mi, že dobře vím před čím jsem tě ušetřila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama