Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Vločky osudu II. (Yaoi)

5. června 2013 v 17:50 | Anko-san |  Yaoi
Tak jo užijte si:)))


,,Máš moc hezké jméno Oki, já se jmenuji Ryuu a znamená to drak. Moje rodiče jsem viděl naposledy v pěti letech, když společně odjeli na dovolenou..už jsem je nikdy neviděl, a tak mi věř, že musíš hlavně myslet na to, že jsi s nima byla hodně dlouhou dobu a že oni jsou tady někde s tebou"
,,Tsss. Takovouhle hovadinou krm pěti letý fracky a ne mě ty blbečku...já mám slzy na krajíčku a ty si myslíš, že mě uklidníš takovejhlema píčovinama.....tak to se tede pleteš.." Ryuu s touto odpovědí vůbec nepočítal, a tak začal rudnout a začal v něm vřít vztek. ,,Co si vo sobě vůbec myslíš ty krávo jedna, zažil jsem toho milionkrát víc než ty a i mnohem horšího, tak tady laskavě přestaň dělat chudinku jo?" Tímto totálně skončil jejich rozhovor a už spolu taky nikdy víc nepromluvili.
Druhý den(odpoledne)
Dveře pokoje se otevřely a Ryuu uviděl škvírkou mezi záclonami asi 25letáho kluka v černých riflích, červeném triku a mikinou přehozenou ležérně přes ramena.
Jak si ho tak Ryuu prohlížel, tak si všimnul, že klukovi hnědé oči si ho taky měří, ale s překrásně sladkým úsměvem. Ryuu si najednou uvědomil co dělá, a tak zavřel oči a zatřásl hlavou, aby se zbavil myšlenky na muže stojícího za záclonou.
Muž se ještě malou chvilku díval po Ryuuovi a potom už s trochu jiným úsměvem šel k vedlejšímu lůžku.
,,Ahoj Oki" Zaznělo radostně a Ryuu při zaslechnutí toho jména zrudl nenávistí k tomu jménu.
,,Ty? Co tady děláš" Řekla dívka s nechutí v hlase.
,,Mno přeci jsem si pro tebe přijel sestřičko moje" Ryuumu naskočila husina, když si dal dvě a dvě dohromady. "Takže ona má bratra, a i když si pro ní přijel, aby byla s ním, tak udělá tohle????" říkal si sám pro sebe v mysli.
Po chvilce dohadování přemluvil Akeno(jak se Ryuu během rozhovoru dozvěděl, že se jmenuje kluk) přemluvil, aby Oki nedělala žádné scény a jela sním.
Po odjezdu Oki společně s jejím bratrem Akenem se Ryuu cítil osaměle, a trvalo to....mno asi tak do noci...
Noc
Ryuu se probudil někdy v noci a to, co uviděl mu doslova vyrazilo dech. Na jeho posteli seděl te chlapík z odpoledne a pevně mu drže ruku a zasněně se na něj díval.
Ryuu s sebou prudce trhl a sednul si tak rychle, jak to snad ještě nikdy nedokázal.
,,K-kdo jste?" zeptal se Ryuu roztřeseně.
..Akeno, ten z odpoledne" a daroval Ryuuovi milej úsměv.
,,A-aha u-už si vzpomínám. A-a co děláte t-tady u mě?" Akeno se té otázce pouze krátce zasmál a potom se tozhodl dát vyděšenému chlapci názornou ukázku. Pomalinku se přibližoval k chapci a jeho oči se ve tmě leskli. Ryuu ucítil teplé Akenovy rty na svých a nedokázal se nijak bránit, a nebo spíše nechtěl. Ryuu pomalu zavíral oči a nchával se unášet větrem jménem Akeno.
Akeno se po chvilce sice odtáhl od jeho rtů, ale místo toho se přitáhl k jedo krku a postupuval stále níž a níž.
Začal krvem. Pomaličku ho nejprve olízl a potom mu začal dělat cucáky. Ryuu se prohnul v zádech vzrušením a tak čirou náhodou se mu tam dole začalo něco zvedat.
Akeno si toho všiml a tak postoupil k hrudi a to Ryuua ještě víc naburcovalo. Teť se to nezvedalo pomaličku, ale teď mu penis vyskočil, jakoby měl skákat do výšky přes laťku.
Akeno se lehce zakousl do Ryuuovi napjaté kůže a potom si začal hrát s jeho pupkem.
Akeno postupoval stále níž a níž. Když došel až tam, kam měl nemířeno. Pomalinku začal Ryuuovi stahovat kalhoty. Ryuuovi stékala slza po tváži, ikdyž nevěděl proč, ale stékala.
Akeno začal olizovat jeho penis a Ryuu se musel kousnuot do rtu, aby nezačal vzdychat. Pomaličku si ho potom vložil do úst a pohrával si s ním jazykem. Pomalímy pohyby mu ho začal kouřit.
Ryuu se už neubránil a nahlas vzdychl ,,A-a-aaach" Akeno se jeho reakci zasmál a bylo ne něm vidět, že je sám na sebe pyšný. Akeno mu začal znovu kouřit, ale tentokrát byli pohyby mnohem rychlejší a intenzivnější, než-li předtím.
,,A-Akeno j-j-já u-už bud-u" vyrazil ze sebe Ryuu. Akeno se jen lehce pousmál, vytáhl penis z jeho pusy a naposledy ho olízl, a to byla poslední kapka(mno spíš první...:D) Akeno si jen tak tak strčil jeho penis to pusy a Ryuu se konečně...mno jak to říct...uvolnil?
Ryuu těžce oddechoval, když se nad něj Akeno znovu naklonil. ,,Neboj se, to není všechno....teť si byl ty, a teď zase já..." Ryuu se po těchto slovech vyděsil, ale neměl sílu se bránit, když ho Akeno obracel na břicho.
Ryuu ucítil Akenův "!velký!" penis mezi nohama a potom už držel kus prostěradla v rukou a měl chuť ho roztrhat na kusy.
!Ending!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama