Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Osudy, které se navzájem kříží(Kiba) II.

2. července 2013 v 21:19 | Anko-san |  Yaoi

Tak jo kempaříci(pracovní název pro Sifi a Ak :P :DDDD) Tady máte, abyste pořád nemlely, že sem nedávám nic novýho :PPP
Když jsem se na něj potom podíval, tak se na mně usmíval a hned mi bylo jasné, že na dnešní večer mám zcela jasný program.
Teplá voda na nás dopadala a já už se vzrušením nemohl udržet. Začal jsem přejíždět po Gaarově svalnatém těle a rychle ho otočil čelem ke stěně. Byl zapřený rukama o zeď a tak jsem si ty svoje položil na jeho a jemně zmáčkl. Položil jsem rty na jeho krk a začal sát. Když jsem se odtáhl, tak tam jako stopa po mně zůstal malý červený flíček. Přitáhla jsem se k jeho pánvi a letmo jsem zahlédl, jak zavírá oči p kouše se do rtu.
,,Co se děje?" zeptal jsem se ho překvapeně.
,,Nevim co si myslíš, ale.....přiznejme si to, ten tvůj je docela velkej a já to necejtim zrovna jako lechtání." Jeho odpověď mě sice trošku zaskočila, a tak abych na sobě dal co nejmíň znát jsem ze sebe vypravil to první, co mě napadlo.
,,Mě se nemusíš bát, u tebe budu vždycky opatrnej" Zahlédl jsem v jeho tváři náznak uklidnění, a tak jsem se vrátil zpět k tomu, co jsem rozdělal.
Po chvilce se najednou úplně uvolnil, a o tom jsem se stejně přesvědčil sám, když jsem do něj začal vnikat.
Gaara vzdychal a já se k němu později přidal, ale snažil jsem se, abych ho nepřekřičel, protože jsem rád slyšel jeho vzrušené výkřiky do jinak hrobového ticha.
Pomalu jsem se přirážel a díval se přitom na vodou politý obličej Gaary.
Pustil jsem Gaarovy ruce a začal mu přejíždět po svalnatém břichu, hrudi a posléze mé prsty zabloudily až k jeho penisu.
Mezitím jsem se už z Gaary dostal ven, a když jsem chtěl pokračovat, tak mě zastavil.
,,Nepůjdeme radši do postele?" a než to dořekl, tak už vypnul vodu a za neustálého líbání mě vyvedl ze sprchy, tam jsem ho už vzal do náručí a přenesl si ho k sobě do postele. Gaara se ihned zvedl a se vyhoupl nade mě. Při tom mi prsty přejížděl po těle, až narazil na penis. Nakrátko si ho strčil do pusy a pohrával si s ním jazykem. Pak už mě rychlým pohybem otočil na břicho a začal do mě vnikat.
Vsouval se do mě hlouběji a hlouběji. Ze začátku to bolelo, ale potom mi to bylo příjemný a začal jsem nekontrolovatelně vzdychat. Písečný kluk se přirážel čím dál rychleji a dával do toho větší důraz.
Po pravdě řečeno....nikdy bych neřekl, že o své pannenství přijdu zrovna ve svojí posteli a že ten, kdo mi ho veze bude kluk s démonem uvnitř sebe.
Gaara byl víc a víc vzrušenější a vstupoval do mě už nejméně po třetí. Přejížděl mi při tom po tříslech a to zase hrozně vzrušovalo mě.
Nakonec mě otočil a strčil mi jeho penis do pusy a já musel polykat...
Potom se vedle mě svalil a oba dva jsme těžce oddychovali. Usínali jsme vedle sebe se spojenýma rukama, u kterých jsem si přál, aby se nikdy nerozpojily.

Tak jo já vím, že neumím psát yaoi a taky z tohoto důvodu je tohle na delší dobu jediný yaoi co tady bude….tak čau a užívejte si zbytek prázdnin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 nailikifis nailikifis | 7. července 2013 v 0:37 | Reagovat

hi hi hi to se mi líbí :D  Ale příště si zamlouvám Gaaru JÁ :D xD :P

2 alisa44 alisa44 | Web | 14. července 2013 v 20:11 | Reagovat

další další další XD (a teď se mě nezbavíš XD) já andělíček 3:D

3 anko-san anko-san | 14. července 2013 v 21:11 | Reagovat

[2]: to víš že jo :DDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama