Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Tajemství jednou vyřeším 12

30. srpna 2013 v 20:12 | Haga |  Tajemné
,,N-Ne to určitě ne já pro tu pomstu žiju a kdybych tě nepotkala byla bych stále na nule, takže se spíš omlouvám já...teto."
Lili se pousmála, ale potomzase rychle zvážněla. ,,Chceš teda slyšet ty jména?"
Kai s sebou prodce trhla a potom odpověděla rychlím pokynutím hlavy
,,Tak dobře jak jsem už jednou řekla Mark Piledus z Moklindu, Jack Lurned taky z Moklinu, Peter Mursons z Liosu, Kailon Padd z Nutiny, Hertt Hullinson z Verdiju a z toho samího i Kollin Tah...potom Berry Dannlei z Gurenu,John Gutt z nějakýho Pillousu, Harry Setl z Juliko a Maik Steaf z Jenuffu"
,,Eaa??? tak to si nikdy nezapamatuju..."poznamenala Kai s úšklebkem na tváři...
,,Nebudeš muset..." Řekla Lili a se stejným úšklebkem jí podala papírek se všemi jmény...
Obě dvě potom zvážněli a kývnutím vše odsouhlasily, nesedly do auta a vyjeli vstříc svojí pomstě za své společné mrtvé blízké...
V tichu se ozvala písnička z hodně špatného reproduktoru telefonu ,,Vzal mi tě stín......vzal mi tě stín.......vzal mi tě stín......poslední den co navždy rozdělil n..."Dál písnička už nestihla zahrát, protože Kaim telefon rychle zvedla a řekla ,,Ano jem u telefonu..."
,,Ahoj lásko" řekl v telefonu tichý, smutný a Kaim povědomí hlas
,,Luku?"Řekla potichu a ustaraně ,,Co-co se dějě"
,,J...."Najednou Luka někdo přeušil a odpověděl za něj... ,,Chytil jsem ho....to jsem já...hodnej strýček..."potom nastala krátká odmlka a on dodal ,,...Co ti zabil rodiče..."
Lili viděla zřetelně jak se Jí rozšířili vzorničky strachem a bezmocí, ale neslyšela telefonát tak dobře aby věděla co se děje....
,,Jak víš kdo jsem???"
,,Ale ale nedělej, že ti tvoje tetička ještě nic neřekla....kdyby tvoje pitomá matka tenkrát řekla, že mě miluje mohla bejt naživu a tvůj kamarádíček by mohl zůstat živý....proč tě kurva schovala???"
Kaim zatajila dech a do očí se jí začali hrnout slzy a celá se roklepala...
Ok at to není moc dlouhý a at se víc tesíte na další díl... :DDD
Tk co Ak kdy sem přídeš....??????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama