Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Tajemství jednou vyřeším 3

30. srpna 2013 v 20:08 | Haga |  Tajemné
Druhý den v deset hodin už před Kaiminým pokojem čekal Luk a když Kaim vyšla z pokoje pouze jí podal helmu a poté odešel k motorce. Kaim neutrousila ani jedinou poznámku avůbec bez jakéhokoliv zvuku nebo slova odešla za ním.
U motorky si Luk nasadil helmu, nasedl na motorku a podíval se na Kaim, ona beze slova udělala to samé, ale protože byla trochu smutná a zároveň i trošku naštvaná, ze včerejšího rozhovoru tak se nechytila Luka okolo pasu, ale držadla v zadu.
Luk se nejprve zarazil a otočil se, aby se podíval čeho se drží, potom trošku zkroušeně otočil hlavu zpět a nastartoval motorku.
Lukas nesnášel, když se jezdí pomalu, ale dneska kupodivu nejel ani nijak zvlášť rychle a k Kaimi překvapení tentokrát dodržovaz rychlost.
Do čtvrt hodiny vzdáleného města dorazili asi za půl hodiny.(což bylo pro Kaim nesnesitelné)
Luk zaparkoval motorku, počkal až Kaim sleze a potom sundal stojam slezl taky a neobětoval sebemenší pohled na Kaim a šel směrem k lavičce. Kaim se trochu skroušeně došourala za ním.
,,Co ti už sakra je"řekla potichonku když si sedla vedle něj na lavičku a od měl pohled pořád směrovaný na zem.
Luk poze zakroutil hlavou
,,Notak jsme tady sami nikdo jinej tady není a nikdo ns nemůže slyšet"
Ale potom si uvědomila, že je možnost, že jí taky řekne: Pochop mě moc se k sobě nehodíme měli bychom to ukončit nebo Hele našel jsem si novou úžasnou, milou a krásnou holku ale nechci tě zklamat a přitom, ale bude chtít aby mu Kaim řekla nitak jde mi o tvoje dobro buť teda s ní našel sis svou pravou lásku nebudu vám překážet buťme přáteli.
Ale to se nestalo...
Pokráčko snad brzyčko :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama