Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Tajemství jednou vyřeším 4

30. srpna 2013 v 20:08 | Haga |  Tajemné
Tento dí se bude lišit od ostatních!!!!!!!!!!!!!!
,,Ty máš jinou" vzlykla Kaim a na to se prudce Lukas napřímil podíval se jí do očí a vyjekl ,,to proboha ne, já tě miluju, jako nikoho jinyho na celičkým širým světě" a na důkaz ji obejmul a políbil na krk
,,No tak co ti k sakru je" nevydržela to Kaim, ale k jejímu udivení ji Lukas pravou rukou chytil za krk, levou za pas a ne moc šetrně si ji přitáhl k sobě a začal ji líbat a to až příšerně krásně.
Konečně se odtrhl, ikdyž ne až tak konečně zrovna v tomhle by Kaim dokázala pokračovat ještě nějakou chvilku.
,,Nasaď si helmu" a podal ji Kaim. Sice se jí moc nechtělo, ale nesadila si ji.
Znovu nasedli na motorku a odjeli.
Jeli dlouho po silnici a potom odbočili na polní cestu. Luk jel docela rychle, ale neriskoval jako normálně. Po několika kilometrech zpomalil, rozhlédl se a když nikoho neviděl, tak zastavil. Opřel motorku o stojánek, nechal Kaim slést, potom jí vzal helmu, pověsil ji na řidítka a potom i tu svojí. Otočil se na Kaim(opravdu, byli na kraji lesa nikde ani známka po civilizaci, neboli byli tam opravdu sami)a chytil ji praou za pas, levou a hlavu a opatrně ji položil do trávy.
,,Můžu?" zeptal se potichounku Luk
,,A vážně to chceš?" opáčila Kaim
,,Ja jo, tentokrát jako nikdy víc, ale pokud nechceš..." to už, ale nedořekl, protože mu Kaim začala sundávat bundu a z jedné kapsy mu vytáhla kondom a dala si ho mezi zuby.
Opravdu si to chcete přečíst dál??? No sice bych už neměla z důvodu morální výchovy dětí, ale já taky nejsem nejstarší a když už to mám v hlavě proč se o to nerozdělit s ostatníma, ale pokud si myslíte ze na toto čtení nemáte dostatečnej věk nečtěte to :DDD (možná pak o tom budou zmínky v dalších dílech, ale nijak potrěba to nebude, takže nebuťte sklamaní)
Luk se jenom pousmál, pomohl jí sundat si bundu a potom i tryčko. Měl tak kásně tvarované tělo nebo-li ty hodiny ztrávené v posilovněbyli poznat na první pohled(ale samozdřejmě i dotek).
Kaim byla vzrušená, tak jako nikdy předtím a bylo to dost poznat. Lukas ji začal svlékat bundu, poté mikynu a tryčko(Kaim byla hezky hubená).
Luk ji olízl ou knofníku u kalhot, k podprsence, poté pokračoval přez krk, bradu až k ústům. Rukou jí vytáhl ,,balíček" z úst a uschoval si ho do kapsy u kalhot a potom jí zase začal líbat. s tím rozdílem, že jí přitom rozepínal kalhoty.
Přestal ji líbat a sundal jí kalhoty, tady většinou Kaim ztratila odvahu a utekla, ale dnes to neudělala.
Líbal jí po celé těle a když si chtěl sundat ryfle, tak ho Kaim zastavila.
Podíval se na nizklamaným pohledem, protože si myslel, že je konec a jedou domů, ale to ne...
Ona se k němu přitiskla a přejela mu dolním rtem po bradě až k dolnímu rtu a ten mu sevřela mezi rty.
Zmizel mu z obličeje ten divný výraz.
Vzala si do rukou obě jeho ruce a položila si je na prsa. Začala ho líbat, ohmatávat jeho břišní svaly a poté rozepínat jeho kalhoty. Vytáhla z noch,,šprcku" a dala si ji za podprsenku. Jak mu rozepínala kalhoty, všimla si, že asi není jediná, kdo je pořádně vzrušenej...
No a co chcete slyše já myslim že vám to už stačí a pokud ne no tak si to domyslete :DDD
Jo vimnejdřív začnu pak nedokončim ale co já vám věřim, že ve vaší hlavě se to už nejak dhraje do konce...:DDD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama