Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Tajemství jednou vyřeším 8

30. srpna 2013 v 20:10 | Haga |  Tajemné
,,Mno je to těžké rozhodnutí, ale už jsem se rozhodla já s váma...." Kaim sklonila hlavu a nastala snad pětiletá odmlka
,,Pojedu" Řekla to tak tiše, že si ze začátku myslela, že si to jen představuje a že, ve skutečnosti má stále skloněnou hlavu a může ještě všechno změnit jedním slovem, ale ne vyslovila to a v tom tichu to ostatním znělo jako výkřik...
Žena skryla úlevný úsměv a potom řekla ,,Teť hned si běž zbalit věci a rozluč se s přátli...odjíždíme"
,,Cože???" vykřikla Kaim naprosto zděšeně
,,A co jsi čekala? Já mám taky práci!"
,,A co mám teda podle vás dělat se školou nevědí o tom!"
,,Včera jsem tam byla a oznámila, že tě adoptuji zkrátka, už vše vědí"
V Kaim vřela zuřivost a pomalu, ale jistě stoupala ke sto stupňům.Měla pocit, že po ní každou chvíli skočí, jako pes po kočce a roztrhá jí na kusy, ale z nějakého důvodu to neudělalaa místo toho jí poslechla, jako poslušný, hodný pejsek...
Se svěšenou hlavou odešla do svého pokoje a začala si balit, v tom jí ale vyhnalo z myšlenek tichounké zaklepání. Nestihla říct ani dále a už ve dveřích stál Lukas s pohledem upřeným na zem.
Kaim skončila na zemi a s hlavou schovanou v dlaních a tichounkým nářkem... Luk neváhal ani chvilinku zavřel dveře a už se hnal za Kaim.
,,Lásko to bude dobrý nebreč já..."ale větu už nedokončil, protože zahlédl zjizvené a také trošku zakrvácené Kaiminy nohy... Chvilku na ně jen nevěřícně koukal, ale potom vztal a odešel.
Kaim se podívala na své nohy a potom na ostrý střep ve své dlani. Pustila střep na zem a celá se rozklepala...
Po několika strašných minutách se otevřely dveře a v nich stál Lukas s nepřístupným výrazem a v rukou měl nějaký balíček.
,,Ještě jednou se řízneš a vlastnoručně tě zmlátim a potom to řeknu všem co tě znaj jasný???"
Kaim se na něj udiveně podívala, ale potom pokynula hlavou. Luk vytáhl krabičku, ruzbalil jí a začal z ní tahat kapesníčky a vytírat jí z ran krev.
Když jí rány částečně vyčistil Kaim se ještě klepala a nebyla schopná slova. Na stehně měla hluboko vyrytý nápis "Miluju Luka a vždy budu" Luk jen zavrtělhlavou a začal s čištěním druhé nohy na které, jak se dozvěděl bylo vyryto "Mami, tati já vás pomstím"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama