Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Trní

30. srpna 2013 v 19:55 | Haga |  Románky
Tak Aku, že to seš ty, tak sem to sem hodila už dneska, fakt nechápu, jak jsi mě k tomu mohla donutit....:D
Ahoj lidi, doufám, že se vám to bude líbit....
Abych nezapoměla, tak jméno Kasumi znamená mlha
Rai....důvěra, blesk a hrom

,,Chjó tady je zase nuda...." Povdychla si Kasumi, když ležela na posteli a tupě zírala do černě natřené zdi. Zavrtěla hlavou jako nesouhlas a otráveně slezla z postele.
Dívka měla vlasy v Emo stylu, v zadu sestříhané na vrstvy a ve předu měla zanechané dlouhé pramínky, ofinu sčesanou přes levé oko měla nabarvenou na svítivě červenou a zbytek vlasů měla obarvené na černo. Do jejích studánkovitě modrých očí by se jeden dokázal dívat i dny a dva by u nich strávili měsíce, pokud by Kasumi někomu, komukoliv dovolla se na ní dívat déle než-li tři minuty...
Měla na sobě těsné černé tričko s krátkým rukávem, a s potiskem lebky. Krátkou černo červenou sukni a punčochy ve stejném stylu...
Protáhla si ruce a porom se posmutněle zadívala na svoje ruce, byli na nich mizející, ale i čerstvé jizvy. Začala pociťovat, jak jí oči vlhnou a začíná se jí rozmazávat řasenka. Rychle a opatrně si osušila tvořící se slzy a s né moc veselou náladou vyrazila z pokoje. Sešla dolů po schodech a ani se neobtěžovala řct někomu z rodičů, že odchází.
Jakmile za sebou zabouchla dveře, tak si to ihned zamířila ke kolejím. Cestou nepotkala nikoho, akorát na ní štěkalo pár psů, ale jinak nic. Když došla k nádraží, tak byla velice ráda, že ani tam nikdo není, protože jí byli nepříjemní fetáci, co tam vždy sedívali.
Kasumi si sedla na studenej betón a z kapsy vytáhla zapalovač a společně s ním i cigaretu, vložila si do úst cigáro a zapálila ho, párkrát natáhla, a porom si ho začala prohlížet uslzenýma očima.
Zavřela oči a pevněji stiskla cigaretu. Z očí se jí vyvalilo několikk slz a potom oči otevřela.
Ruku natočila jemnější kůží nahoru a ciaretu o ruku típla, přitom obrátila oči k nebi a potichu vykřikla, když se rozžhavená cigareta dotkla její jemné kůže.
Pomalu se slzami kolejících se po jejích tvářích obracela zrak k její poraněné ruce. Slzy jí začaly padat na ruku a její pohled se zastavil na cigaretě, která se stále dotýkala její ruky. Pmalinku dávala cigaretu pryč, až se úbec nedotýkala její kůže. Po zásahu cigarety byl na jemné kůži černý flek, s červenými okraji a z prostředka vytékala kapička krve.
Kasumina slza zředila krev, jakmile přesně na ní dopadla.
Kasumi se nedokázala uklidnit, pouze plakala.
Na Kasumuných tvářích byly černé čáry po rozmazané řasence. Kasumi nepřestávala plakat a přitom si stoupla a čla směrem ke kolejím, věděla totiž, že každou chvíli tady projede vlak. Seskočila z metru a půl vysokého betonového ohraničení kolejí a šla směrem ke třetí koleji.
Když byla na kolejích, tak viděla blížící se vlak. Byl to neobyčejný pocit, plný strachu a u ní i štěstí.
Vlak zaal troubit a snaha byla i u brzdění, ale tohle by nedokázal ubrzdit nikdo. Kasumi se začala usmívat a vlak byl už pohých pár metrů od ní. Strojvedoucímu se zaleskly oči a sklonil hlavu, vlak přestal brzdit, a vlak poze vzdálenost dojížděl.
Kasumi uslišela, jak koleje přestávají odporovat, a potom...potom...a potom uslyšela, jak někde u ní někdo šlápnul a odhojil tím stranou kámen.
Ucítila tlak, jak jí někdo povalil na zem, lae sám na ní neleží. Kasumi pomalu vstala a rozhlédla se, jestli někoho neuvidí. O několik metrů dálzahlídla nehybné tělo nějakého chlapce. Bez jakéhokoliv váhání se zozeběhla směrem k němu, když k němu doběhla zjistila, že je to její spolužák, a taky ten kůli kterýmu tohle všechno udělala...
Opatrně se ho dotkla a potom zjistila, jestli ještě dýchá. Štěstí bylo na jejich straně....dech měl sice zrychlený, ale dýchal a to bylo její štěstí.
,,Raii" Oslovila chlapce a opatrně si jeho hlavu položila do klína.
Rai pomalu pohnul víčkama a potom plně otevřel oči.Kasumi byla šťastná, snad ještě víc než-li ho poprvé viděla(byla to láska na první pohled...). Kasumi mu štěstím dala pusu na tvář a potom když si uvědomila co dělá, tak se rychle stáhla a začala se červenat, ale pořád nebyla sama.
Rai byl také ve stylu Emo, vlastně se tak stalo ještě před tím než-li se na Emo styl dala Kasumi. Měl vysokou vypracovanou postavu, Na krátko ostříhané černé vlasy s ofinou ve předu nabarvenou na modro. Příjemně zelené oči a jako Kasumi měl i on namalované na černo oči. Malý nos a úzké svůdné rty.
Oblečený byl do černého útlého trika, bez jakéhokoliv potisku a útlé červené kalhoty.
Chlapec se začal také červenat a potom mu vytryskly slzy a dívku pevně objal.
,,Neopuštěj mě" Pošeptal jí do ucha a Kasumi se znovu rozbrečela, ale tentokrát né smutkem, nebo bolestí, ale momentálně největším štěstím, co kdy prožila.
,,Teť už nikdy" pošeptala mu s úsměvem na rtech.
Tak lidičky koneccccccc, snad jako vždy Happy ending, jak jinak u mě....(dobře jenom někdy, vždy neNevinný)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama