Vím, že jsem divná a jiná, ale raději půjdu sama proti všem než s nimi.
Varování: Tyto stránky obsahují Yaoi a někdy i hentai. Naleznete zde i různé krvavé scény... Pokud tyto stránky nevyhledáváte, nebo jste jimi znechuceni odejděte a nevystavujte se vnitřnímu neklidu...

Vločky osudu II.

30. srpna 2013 v 19:58 | Haga
Že to jste vy... :D
,,Máš moc hezké jméno Oki, já se jmenuji Ryuu a znamená to drak. Moje rodiče jsem viděl naposledy v pěti letech, když společně odjeli na dovolenou..už jsem je nikdy neviděl, a tak mi věř, že musíš hlavně myslet na to, že jsi s nima byla hodně dlouhou dobu a že oni jsou tady někde s tebou"
Hodně dlouhou dobu bylo ticho a potom Oki znovu promluvila. ,,díky" a potom už bylo ticho a ani jeden nepromluvili.
Druhý den ráno když se Ryuu probudil, tak slyšel nějaké hlasy. Hlasy mluvily šeptem, a tak jim Ryuu vůbec nerozuměl. Sice se pokoušel ještě usnout, ale už nu to nevyšlo, a tak ležel na posteli a sledoval mouchu, která lezla po stropě :D (mno co jinýho byste dělali? :D)
Asi po čtvrt hodině k němu přišla zdravotní sestřička a mile se na něj usmála. ,,Tak co mladý pane je vám líp?"
,,A-ano" sestřička se po jeho odpovědi na něj umsála jak na blbce a potom odešla.
"Asi sem jí měl říct, aby odhrnula ty závěsy ale to už je asi stejně pozdě" pomyslel si jen tak pro sebe a marně se snažil znovu najít mouchu.
,,Ryuu" řekl hlásek za záclonou a Ryuu okamžitě ožil, jokoby se právě napil živé vody. Na tváři se mu vykouzlil úsměv radosti, že si může znovu popovídat s Oki.
,,Oki?"
,,Co je?"
,,Kdo to za tebou přišel" řekl Ryuu, protože už nevydržel vnitřní souboj, jestli se má zeptat nebo ne.
,,Mmm byla tady babička, že si mě teda do tý péče vezmou, ale moc šťastně se netvářila"
,,Aha, ale neboj určitě je někde vevnitř šťastná, že tě může mít u sebe"
,,Děkuju Ryuu ani nevíš jak jsi mi pomohl"
Po chvilce mlčení se Oki znovu ozvala. ,,Ryuu, víš já mám na tebe jednu takovou otázku, o který jsem přemýšlela hodně dlouhou dobu"
,,Mmm mno víš já tak nějak taky a když jsme u toho můžu ti to říct jako první?"
,,Ó jasně" V jejím hlase zazněla úleva, že může její otázku alespoň na chvilku odložit.
,,Mno vlastně to jsou dvě otázky, ale pokud nedopadne ta první, tak ti nemůžu položit tu druhou...no ale co přijít to muselo prostě teť nebo nikdy...Oki máš kluka?"Ryuu to řekl hrozně nahlas a při vyřeknutí otázky pro jistotu zavřel oči, ikdyž mu to bylo na PRD.Z druhé strany závěsu se ozval téměř okamžitě hlas zdělující odpověď ,,Ne" V dívčiným hlasu znělo něco jako "jak to jako myslíš, že bych měla kluka a celou dobu se tě snažila zbalit nebo co?"
Ryuu byl tou odpovědí nadšený, ale hned se mu vrátila nejistota a strach když si vzpoměl na druhou a trošku vážnější otázku. ,,Oki? A když nemáš kluka, tak úplně čirou náhodou.......n-nechtěla bys...se....mnou.....ch-chodit?"
,,Jo" vykřikla Oki zpoza záclony tak nahlas a s takovým nadšením, že se z toho až zakuckala. ,,Není ti nic Oki?"
,,Ne Ryuu, jsem v pohodě..., ale asi bys měl vědět, že zejtra mě už pustěj"
Ryuuovi ztuhl úsměv na tváři a začal se k němu plížit hnusnej, opuštěnej, podraženej pocit....
,,A-ale neboj já za tebou budu moct a hlavně budu! chodit každej den." Ryuuovi se malinko ulevilo a alespoň se zmohl na odpověď ,,Tak to je dobře, že už budeš moct bejt zase doma Oki, jsem za tebe rád, a pokud nebudeš chtít sem chodit, tak nemusíš, zlobit se nebudu"
,,Co to meleš, já sem za tebou chci a chci a chci chodit a od toho se mě ani nesnaž odradit!" Ryuu měl úsměv na tváři a byl srdečně rád za tuhle odpověď.
Druhý den
Když se Ryuu probudil, tak uviděl něčí krásnou tvář, která se nad ním skláněla, a po chvíli si i uvědomil, že do drží za ruku.
,,Ááááá"zařval Ryuu na celej pokoj, dívka mu ale dala sladkýho francouzáka a on okamžitě zmlkl a soustředil se jen a pouze na svůj jazyk.
Když se konečně rozdělili, tak dívka začala mluvit a Ryuu ji ihned poznal. ,,Co jinýho jsem taky mohla čekat, když jsme se ještě nikdy neviděli co"
,,Oki" vydechl nadšeně Ryuu a pevně ji obejmul.
!Ending!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama